Antika Belgeler – 0535 014 2802

Genellikle Osmanlı dönemine ait olan antika belgeler arasında bulunan evrak, tapu, senet gibi her türlü malzemeyi değerinde fiyatlarla alıp satmaktayız. İstanbul’da ve tüm Türkiye’de en kaliteli antikacılık hizmetlerinin adresi olarak gösterilmekteyiz. Lider konuma gelmemizde etkisi bir hayli fazla olan ve daima bizlere güvenen müşterilerimiz sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmış bulunuyoruz. Elinde eski el yazması belgeler olan, orijinalliğini kaybetmemiş ve yıpranmamış belgelere sahip olan kişiler satmak istediklerinde bizleri aramaktadır.

Sizler de böyle bir durumda elinizdeki belgelerin gerek ait olduğu döneme, gerekse kimler tarafından oluşturulduğuna göre belirlenecek olan fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Antika eşya alım satımında profesyonel bir şekilde hareket eden ekiplerimizin yalnızca belge alımlarında değil, tüm antika ürün ve objelerde sizlere aynı özeni sunacaklarını görebilirsiniz.

Antika Belge Alım Satımı

Ürünlerimizi incelemek üzere sitelerimize giriş yaptığınız andan itibaren sizleri bekleyen çok fazla çeşitte antika belgeye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu belgeleri en iyi fiyatlarla satın alabilir veya örneklerini göreceğiniz malzemelerin benzerlerinin elinizde olması halinde satışa sunabilirsiniz. Ancak her belgenin antika olması mümkün değildir. Hangi belge antika sorusunun yanıtını sizlere ancak uzmanlıkla hizmet veren antikacılar verebilmektedir. Bu nedenle kitaplarınızın arasında sakladığınız, ileride bu denli değere sahip olacağını fark edemediğiniz ve bazı özellikleri taşımakta olan çeşitli antika belgeler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Antika Belge Fiyatları

Paranın ikinci planda olduğu, eşyaların değiş tokuş sistemiyle alınıp satıldığı tarihi dönemlerden kalma eşyaların günümüzdeki değerlerini belirlemek üzere harekete geçmekteyiz. Antika eşyalar arasında yer alan ve halen maddi ve manevi değerinden hiçbir şey yitirmeyen, özenle saklanmış olan antika belgelerinizi peşin fiyatlarla almaktayız. El yazması Osmanlıca belgeleri alıcıları ile buluşturmakta olan firmalarımıza güveninizi asla boşa çıkarmıyoruz. Yapacağınız araştırmalarda değerli eşyalarınıza fiyat belirleme konusunda profesyonelliğini sergilemekte olan adresler arasında en iyilerden birisi olduğumuzu fark edeceksiniz. Günü gününe bu eserleri takip etmek ve herkesten önce satın alabilmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda destek hizmetlerimiz sayesinde sorularınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz. Güvenli bir sisteme sahip olan sitelerimizde alım satım işlemleri ve ödemeler konusunda hiçbir zorluğu yaşamayacağınızı garanti ediyoruz.

18 Haziran 2016
4.186 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×

Merhaba!

×