Antika Kitaplar – 0535 014 2802

El yazması eserler manevi olarak oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunun farkında olan firmalarımız antika kitap alanlar olarak, eserlerin oluşturulma biçimlerine önem vermektedir. Günümüzdeki gibi dijital ortamlarda ve teknolojik olarak hazırlanmayan, el emeğini taşıyan tarihi öneme sahip el yazması antika kitaplar raflarımızda yer almaktadır. Sizler de Osmanlıca ve diğer dillerde hazırlanmış olan ve geçmişten günümüze kadar özenle saklanmış antika kitapları almak veya satmak istediğinizde bizleri arayabilirsiniz.

Öncelikle bir kitabın antika değerinde alınması için hangi kriterlere dikkat ettiğimizi belirtmekteyiz. Kitabın hangi yıla ait olduğunu bilmek, hangi malzemelerle oluşturulduğunu öğrenmek ve nerede basıldığına dair fikir sahibi olmak bizler için son derece önemlidir. Araştırmalarınızda karşınıza çıkacak olan antika tıp ve tarih kitaplarına yönelik taleplerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Her türlü eşyanın antika olup olmadığı konusunda net bir fikre sahip olabilecek uzmanlığı taşıyan ekiplerimize güveninizi boşa çıkarmıyoruz. İçerisinde önemli bilgileri taşımakta olan bu kitaplarınızı evlerinizden almak veya sizlere en güvenilir şekilde teslim etmekteyiz. Şimdilerde daha zor bulunan ve benzerine az rastlanan antika kitaplar hakkında tüm sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Antika Kitap Koleksiyonlarınızı Alıyoruz

Hattatlar tarafından hazırlanmış, eski mektuplardan oluşmuş, fermanları içeren, eski kitap ve el yazması özelliklerinde olan veya buna benzer yazı ile ilgili tüm koleksiyonları içeren antika kitaplarınızı alıyoruz. Günümüzde sektör haline gelmeyi başarmış olan antikacılık hakkında en iyi bilgilere ve hizmetlere ulaşabileceğiniz bir firma olarak sizleri mutlu etmekteyiz. Tozlu raflardan alarak, meraklıları ile buluşturmak isteyeceğiniz ve Türkçe tercümesi yapılmış olan kitapların orijinal alım satımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Hangi dilde olursa olsun İslam ve Osmanlı tarihiyle yakından ilgilenenlerin de ilgi duydukları antika kitap koleksiyonlarınızı değerinde fiyatlarla alıyoruz.

Antika Kitap Fiyatlarını Belirleme

Geçmiş dönemlerden izleri bulabileceğiniz ve nostalji kokan eski kitaplarda nelerin anlatıldığını öğrenmek isterseniz, satın alabilirsiniz. Ya da dikkatle ve muntazam bir şekilde sergilediğiniz ve artık satış işlemleriyle değerlendirmeye karar verdiğiniz antika kitaplarınızla ilgili fiyat belirlemesinde bizlere ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalarımızda titizlikle davranmakta olup, sizleri kazançlı hale getirmekteyiz. Tarihi bilgilerle donatılmış olan ve önemli yazarlar tarafından hazırlanan antika kitaplar için paha biçilemez değerine, en iyi fiyatları belirlemekteyiz.

18 Haziran 2016
3.453 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×

Merhaba!

×