Antika Mobilyaların Korunması – 0535 014 2802

Antika Mobilyaların Korunması – 0535 014 2802

Antika alım satımı konusunda en şanslı illerden birisi olarak İstanbul’u görseniz de, farklı illerden gelen taleplere de yanıt vermekte olup sizleri mutlu ediyoruz. Bizlere ulaşarak elindeki antika eşyaların görsellerini paylaşan müşterilerimize dakikalar içerisinde fiyat belirlemesini gerçekleştirmekteyiz. Antika mobilya alım satımı yapan yerleri aradığınızda veya antika mobilyalar arasında yer alan ürünlere göz atmak istediğinizde tercihlerinizi sayfalarımızdan yana kullanabilirsiniz.

Görünümü ile eski olmasından dolayı kararsız kaldığınız durumlarda, depolara kaldırdığınız ve özenle sakladığınız antika mobilyalarınızla ilgili ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede sizlere fiyat belirlemesini kısa sürede gerçekleştirecek olan ekiplerimiz aracılığıyla ait olduğu dönemlerin de etkisi sayesinde en iyi rakamları duyabilirsiniz.

Osmanlı döneminden ve daha eski dönemlerden kalma antika ürünlerin alım satımı konusunda profesyonelce sergilediğimiz hizmetlerimiz sayesinde kendinizi şanslı ve ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Eşyalarınızın doğru ellerde olmasını istiyorsanız, tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Antika mobilya denildiği zaman bu sınıfa dahil olan pek çok eşya örneğini görebilirsiniz. Ancak bu eşyaların değerini ve özelliklerini anlayacak olan kişileri bulmakta zorlanabilirsiniz.

Antika Mobilyalar Nasıl Korunur?

Sizler için antika mobilyalarla ilgili bilgileri ustalıkla aktaracak olan ekiplerimiz sayesinde memnun kalacağınız hizmetleri bulabileceksiniz. Klasik tarzda olan, el oyması özelliğinde, ahşap malzemelerle üretilmiş olan ve firmamızın güvencesinde alım satım işlemlerinin gerçekleştirileceği antika mobilyalarınızla ilgili tüm sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Bu ürünlerinizi nasıl saklayabileceğinizi ve koruyabileceğinizi merak ediyorsanız, bu koşullar hakkında tecrübelerimizi paylaşmaktayız.

Modern ev eşyalarında olduğu gibi sürekli temizlik ve bakım istemeyen antika mobilyalarınızda herhangi bir kaplama, yapıştırma veya buna benzer ürünleri kullanmamanız gerekmektedir. Genellikle ahşap olan bu ürünlerin nemden ve güneş ışınlarından uzakta tutulması gerekmektedir.

İkinci El Antika Mobilya Fiyatları

Sandalyelerde, koltuklarda, kolçaklarda, kapı, çekmece, üst başlık veya masalarda antika değerini koruyup korumadığını öğrenmenizi kolaylaştıracak olan ekiplerimiz bu sayede fiyatlarını belirleyecektir. İkinci el antika mobilya fiyatlarını en iyi rakamlarla duyabileceğiniz adreslerimizin kazandıracağı fırsatlardan vazgeçmek istemeyeceksiniz. Her çeşit antika mobilyanızı evlerinize kadar gelerek itinayla taşıyıp alacak olan ekiplerimiz, peşin olarak ödemelerinizi gerçekleştirecektir. İkinci el ürünlerin alım ve satımında güvenilir bir firmayla çalışmanın rahatlığını ve konforunu sizlere hissettirmekteyiz.

08 Aralık 2019
55 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×

Merhaba!

×