Site Rengi


Doğru Fiyatlar İle Antika Alan Yerler – 0535 014 2802

Doğru Fiyatlar İle Antika Alan Yerler – 0535 014 2802

Antikacılık sektörü ve antika eşyalarla ilgili bilmediğiniz tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Antika alan yerler içerisinde olmasını istediğiniz özellikleri taşımanın gururunu yaşamaktayız. Sizler de bu duygularımıza ortak olarak, en güvenilir platformlarımız üzerinden antika alım satımını gerçekleştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyat konusunda endişe duymadan antika almak veya satmak için en iyi çözümleri elde edebileceksiniz.

Karşınıza hem İstanbul’da, hem de internet sayfalarınızda antika alımı ile ilgili pek çok yer çıkmaktadır. Ancak hangisine tam anlamıyla güvenmeniz gerektiğini merak ediyorsanız, tecrübelerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kalitesinden ödün vermeyen ve kapılarınıza kadar gelerek sizlere zahmetsizce antika alım satımlarını gerçekleştirecek olan ekiplerimizin bu konuda ne denli özverili çalıştıklarını görmenizi istiyoruz.

Deneyimli personellerimize güvenle emanet edebileceğiniz ve manevi değeri daha yüksek olan antika eşyalarınızın ödemelerini peşin olarak alabilirsiniz. Antika meraklılarına ulaştırdığımız kıymetli eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Piyasadaki değerinin daha üstünde rakamlarla sizlerden almakta olup, ödemelerinizi anında yapıyoruz. Aile büyüklerinizden kalma koleksiyonlarınızı toptan değerlendirmek istediğinizde sizleri mutlu edecek olan fiyatlarımızı hemen duyabilirsiniz.

Güvenilir Antika Alan Yerler

Ürünlerinizin fotoğraflarını bizlerle paylaşmanızın ardından güvenilir antika alan yerler ile ilgili ihtiyaçlarınıza karşılık bulacak olmanızın mutluluğunu yaşayacaksınız. Kitaplardan belgelere, objelerden mobilyalara, plaklardan vazolara kadar aklınıza gelebilecek her çeşit antika ürünün alım ve satımında profesyonel hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Elle yazılan ve özel işçilikleri barındırmakta olan çok çeşitli antika eşyalarınızı değerinde fiyatlarla alarak, en uygun şartlarda muhafaza ediyoruz.

İstanbul’da Antika Alan Yerler

Gözünüzü arkada bırakmayacak olan hizmetlerimizi İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde sunmaya devam ediyoruz. Gümüş veya bronz eşyalarda, ahşap oyma işçiliğe sahip ürünlerde, eski tablolarda ve antika her çeşit üründe İstanbul Antika alan yerler ile ilgili arayışlarınıza son veriyoruz. Bizlerden fiyat teklifi almadan satmamanızı tavsiye edeceğimiz ürünlerinizde muhteşem sonuçları sizlerle paylaşmaktayız. Modası hiç geçmeyen, değeri bir hayli fazla olan ve önemini hiç yitirmeyecek durumda bulunan antika eşyalarınızda, mobilya veya aksesuarlarınızda ve halen kullanılır durumda olan ürünlerinizde en iyi ve kaliteli antikacılık hizmetlerini bulabilmek için bizleri arayabilirsiniz.

08 Aralık 2019
55 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×

Merhaba!

×