Site Rengi


Hangi Kitap Antika Kitap Olarak Nitelendirilebilir?- 0535 014 2802

Hangi Kitap Antika Kitap Olarak Nitelendirilebilir?- 0535 014 2802

Bir kitabın antika olarak nitelendirilebilmesi için hangi koşulları sağlaması gerekir? Antika kitap alan yerler bu konuda sizlere ne kadar yardımcı olabilir?

Elinizde geçmiş yıllardan kalma olan kitapların antika olarak değerlendirilip değerlendirilmeyeceğinin yanıtını aradığınızda sizlere yardımcı olacak bilgileri aktarmaktayız. Antika alım satımı yapan yerlerle görüşmeden önce bilgi sahibi olacağınız yazılarımızda her eski kitabın antika olmayacağını vurgulamaktayız. Hangi Kitap Antika Kitap Olarak Nitelendirilebilir sorusunun yanıtını sizlerle paylaşarak, kitap meraklısı olan ve okuma aşkını bir türlü dindiremeyen kişilerin arayıp bulamadıkları nadir kitapları değerlendirebileceğinizin altını çiziyoruz.

Tarihi çok eskilere dayanan ve gerek yazarı, gerekse içeriği ve hazırlanış biçimi bakımından antika değerinde olan kitaplar ekspertiz hizmetleri sayesinde fiyatının belirlenmesiyle satışa sunulmaktadır. El yazması olan, doğru bilgileri aktaran, geçmişten günümüze kadar adından halen söz ettirmekte olan, pek çok insana faydalı bilgilerin bulunduğu, hikaye, roman ve yazarından imzalı olan antika kitaplar alım satım işlemlerinde değerli görülmektedir.

Antika Kitap Fiyatları

Eski kaplama olmasına dikkat edilen, yıpranmamış, özenle davranmış ve eski zamanların izlerini taşımakta olan kitapların antika olup olmadığının tespit edilmesi için antika alımı yapan yerler tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz adreslerle görselleri paylaşmanız sayesinde kitaplarınızın değerine yönelik incelemeler uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

İyi bir şekilde muhafaza edilmiş, özel koleksiyonların bir parçası olan, önemli yazarların imzasını taşıyan ve büyük bir emekle hazırlanmış olan kitapların antika eşyalar arasında değerlendirilebileceğini aktaran bu adresler üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Alım satım teklifini aktaracak olan uzman kişilerin antika eşyalar arasında yer alan kitapların içeriği ve değerinde fiyatları hakkındaki çalışmalarını takip edebilirsiniz.

Antika Kitap Alımı

Belirli bir tarihsel döneme ait olan, ender bulunan, yazıldığı zamanın izlerini taşıyan, deforme olmamış ve sanatsal değeri bulunan kaplaması veya el yazması olma özelliğini taşıyan en özel antika kitap alımlarının gerçekleştirildiği adreslerle görüşmeniz halinde tüm farkları rahat bir şekilde görebilirsiniz. Eski olmasının yanı sıra tarihi eser olma özelliğini taşıyan tanımlara uygun olan kitaplarınızı değerlendirebileceğiniz alım satımını yapan firmalarla görüşmeleriniz sizlere önemli kazançları sağlayacaktır. Hazırlanışı bakımından zorlu eserlerden olan ve dijital ortamlarda hazırlanmayan antika kitaplarınızla ilgili ön değerlendirmeleri yapacağınız firmalar sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

18 Haziran 2016
2.212 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×

Merhaba!

×